Cam Filmi

Anasayfa » Cam Filmi

Cam filmi uygulandığında orjinal renkli cam görünümü verir ve koyuluk tonu fark etmeksizin güneşin kanserojen UV ışınlarını %99 oranında bloke eder. Liya Garage profesyonel ekibiyle estetik görünümünün, güneşin kanserojen ışınlarını keserek sağlığımıza sağlayacağı katkının yanı sıra, kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarına da engel oluşturmak suretiyle güvenliğimize de fayda sağlar.

Ayrıca, bir kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tutarak, sürücü ve yolcuların cam kırıkları nedeniyle  yaralamasını da büyük oranda engeller. Ayrıca film kaplama yasal bir uygulamadır.

Bu birçoklarını şaşırtabilir ancak koruyucu işlev göstermesi için cam filminin koyu renk olması gerekli değildir. “Renkli cam görünümü” olmaksızın, UV ışınları ve ısı artışını önlemeye dair tüm avantajları size neredeyse görünmeyen bir film sayesinde sunabilir. Tüm cam filmi ürünleri UV koruması sağlarken, şeffaf film, otomobil camlarının koyu renk olmasını istemeyen ya da koyu renk cam filmlerinin yasak olduğu !!!yerlerdeki kullanıcılar için cazip bir seçenek oluşturur. Şeffaf ve neredeyse görünmez olmasına rağmen cam filmi, cilt kanserinin ve erken cilt yaşlanmasının başta gelen nedeni olan zararlı morötesi ışınları %99 oranında engeller ve otomobilinizin iç mekanında kullanılan malzemenin solmasını ve çatlamasını önler!!..

Farklı renk seçeneklerinden istediğinizi seçerek aracınızın dış görünümünü de güzelleştirebilirsiniz.